דף 6 – תוכנית לווי

ככה מביאים לקוחות משלמים לעסק שלך

ההצעה הזאת פתוחה לכל בעל עסק אמיץ מספיק שמוכן למהפך

רק אם אתה בעל עסק ועדיין לא מצליח להטיס את העסק שלך להגדלה משמעותית של מכירות ורווחים.

אזהרה, אנחנו עובדים רק עם מי שמוכן לשחות נגד הזרם ולצאת מאזור הנוחות שלו כדי לפעול בשיטת אקסטרים מוכחת שעובדת לנו וללקוחות שלנו ורק אם אתה מוכן לתהליך של שלושה חודשים.

בעל עסק יקר,
גם אצלנו היו קשיים בעסק בדיוק כמוך, לא בא לנו לספר לך תיאוריות ומעשיות, אנחנו פשוט נשתף אותך בדבר האותנטי ביותר שיש, הסיפור שלנו.
אני אריק כיום אחד מבעלי תפוס ת'רשת, אבל בעבר אני התחלתי את הדרך כבעל עסק בתחום היבוא שעובד קשה מאוד בניסיונות להביא עוד לקוחות משלמים לעסק שלי, אפילו לקחתי משרד פרסום שיעזור לי, אבל הלקוחות כמעט ולא הגיעו למרות הפרסום, הלידים שהגיעו אלי היו גרועים ולא הצלחתי לסגור איתם העסקאות.
התחלתי להרגיש את הלחץ ומה שלא ניסיתי לעשות לא קבלתי תשובות מספקות.
לקחתי אפילו ייעוץ עסקי בתקווה שהיועץ ינחה אותי ויראה לי איפה הבעיות ומה הפתרונות, שילך אתי יד ביד כדי שסוף סוף העסק שלי יתחיל להיות רווחי, אבל למרות העצות הטובות, התובנות המצוינות והחוכמה האין סופית של היועץ השינוי לא קרה.
איש הפרסום שלי והיועץ העסקי שלי לא הבינו מה קורה כאן? למה אני לא מצליח להתרומם למרות שכל אחד מהם עשה מבחינתו עבודה מעולה, חשבתי לעצמי שיתכן וזה לוקח זמן עד שאנשים יפנו אלי, אלה תהליכים, צריך עוד תקציב פרסום נוסף, יש פתרונות אבל צריך לרכוש עוד משאבים וכלים ובדיוק זה מה שעשיתי.
אחרי שחשבתי על זה החלטתי לקבל את ההצעות מהיועצים, המחשבה שעברה לי בראש הייתה ההוצאה כבדה עלי אבל חשבתי לעצמי שאם אלך על מה שהציעו לי אספיק להכניס מספיק כסף ולכסות הכול ואפילו סוף סוף אביא משכורת נחמדה הביתה, הייתי משוכנע שהתוצאות בדרך, אפילו חשתי סוג של הקלה אחרי שהשקעתי בפרסום נוסף.
בימים שחלפו עלה לי קמפיין, התחילה יותר תנועה.
בהתחלה הייתה לי התחושה שמשהו עומד להשתנות.
אבל לא קרה כלום!
האמת שהגיעו יותר פניות. אבל הלידים לא היו איכותיים. האנשים שיצרו איתי קשר בעקבות הפרסום לא קנו בסוף.

לא רציתי שתחושת הייאוש תשתלט עליי אבל החשש מהעשירי לחודש שהתקרב וכל טלפון הקפיץ אותי מהפחד ממנהל הבנק, שנאתי ללכת למנהל הבנק שלי.
רגע אחד לפני שהרמתי ידיים קבלתי החלטה לנסות עוד פעם אחת, רק עוד פעם אחת אבל הפעם החלטתי שאוציא מעצמי את המיטב.
בשלב הזה התחלתי להבין שחייבת להיות דרך שעובדת, עובדה שיש הרבה עסקים שדווקא מצליחים, לזה החלטתי לחבר את כל הדברים הטובים שתמיד אמרו עליי ועל יכלותי בעבר ולא ממשתי.
את הטלפון הבא עשיתי לחבר שהכרתי שעשה בעצמו דרך ארוכה בעולם העסקי וצבר ניסיון והישגים רבים, בקשתי ממנו להיפגש לקפה כדי לנתח אתו ביחד מה כדאי לי לעשות כניסיון אחרון.
יגאל, שכיום הוא שותף בתפוס ת'רשת הסכים מיד להיפגש.
הפגישה שתוכננה לשעה אחת נמשכה 4 שעות עד שגירשו אותנו מבית הקפה.
חשבת ששם זה ניגמר? למחרת קבענו להיפגש כדי להבין בדיוק איך לפעול אחרת, איך להגיע לפריצת דרך? וההחלטה החשובה ביותר שקבלנו בשלב הזה הייתה "לא עוצרים עד שיש לנו תכנית פעולה הגיונית שניתנת לביצוע" (אני מודה שהאנרגיות היו מטורפות והמיקוד היה כל כך חד שהיו מצבים שפשוט שכחתי לאכול או לישון) בתום חמישה ימים של עבודה ופגישות אינטנסיביות כולל בסופ"ש הולידו תכנית פעולה ואז יצאנו ליישם, ההחלטה החשובה השנייה שקבלנו "משפרים רק תוך כדי יישום ותנועה" ההחלטה השלישית החשובה שהתקבלה "לא עוצרים עד למימוש התוכנית".
החודש הראשון לא היה פשוט בכלל… האמת שהמחשבות לפרוש מהעסק עברו לי בראש לפחות מספר פעמים באותו חודש נורא.
בחודש השני כבר התחילה תנועה שהזרימה חמצן לעסק שלי ונתנה לי אפשרות להמשיך בתכנית
בחודש השלישי הכול התהפך…
מאז יזמנו יחד לא מעט עסקים במגוון תחומים, ניהלנו, הקמנו ומכרנו שותפויות ובעלויות בתחומים מרתקים, מאביזרים לסלולר, הלבשה תחתונה, משלוחי מנות גורמה לבית הלקוח, תיירות והארחה, סוכנות דוגמנות, קוסמטיקה ואנטי אייג'ינג, חברת בניית אתרי אינטרנט ועוד… במהלך השנים גיבשנו את כל העקרונות לשיטה ברורה ופשוטה להבנה ועכשיו אנחנו רוצים לתת לך את האפשרות לעשות מהפך שיטיס את העסק שלך למקום שתמיד חלמת להיות בו.

על שלושה מפתחות ומחזיק מפתחות אחד עומדת הצלחתך כבעל עסק!

השיטה שפיתחנו, בה אנחנו פועלים ובאמצעותה אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו להגיע לצמיחה והצלחה בנויה משלושה חלקים, תחסירו מרכיב אחד וזה פשוט לא יעבוד לכם, זה מוכח עם עשרות מלקוחתנו יום יום.
אם אנסה לצייר לך את השיטה זה יראה כך:

 1. שיווק מדיד שמייצר לידים איכותיים ומדויקים.
 2. מכירה מדויקת ללידים איכותיים.
 3. התנהלות עסקית נכונה ומחושבת.

עשייה אינטנסיבית (זה לא מתאים לעצלנים)

התוצאה של יישום שיטת "נוסחת שלושת המפתחות" בעסק שלך תיצור לך מכונת רווחים משומנת שתעבוד עבורך, וזה לא משנה באיזה תחום אתה פועל.

זה מה שאנחנו נוכל לעשות עבורך...

 • נשדרג את השיווק והנכסים האינטרנטיים שלך עם דגש על גלישה בסלולר שאחוז הגלישה בו מגיע כמעט ל 70% (דף פייסבוק, יוטיוב, רשתות חברתיות, אתר אינטרנט) כדי שיתאימו ל-2017.
 • נבנה עבורך משפך שיווקי שמביא לך לידים איכותיים ומוכנים למכירה.
 • נקים וננהל עבורך קמפיין שיווקי חזק שייתן לעסק שלך דחיפה לצמיחה
 • נדריך אותך איך לשמר את הפעילות השיווקית שבנינו עבורך.
 • נכתוב עבורך את מדריך המכירות של העסק שלך הכולל: שיטת מכירה המותאמת למוצר שלך, לענף שלך, ללקוחות שלך, תשובות להתנגדויות שאתה שומע כל יום, טכניקות סגירת עסקה קטלניות.
 • נלווה אותך ואת צוות המוכרים שלך ונעזור לך להטמיע את מדריך המכירות של העסק שלך בשגרת העבודה.
 • נהפוך את העסק שלך לעסק מוכר (זאת הפעולה החשובה ביותר בכל עסק).
 • נבנה עבורך את תכנית המכירות ל 5 שנים
 • נלווה אותך בכתיבת תכנית המטרות והיעדים העסקיים שלך.
 • נלווה אותך ביישום התכנית ביום יום
 • נבנה עבורך מסגרת ניהול זמן לייעול הניהול העסקי שלך
 • נלווה אותך בארגון וסדר פיננסי אחת לתמיד, אחר כך תצטרך רק לשמר.
 • נלווה אותך בתהליכי ייעול בעסק: עבודה מול ספקים, שליטה בהוצאות והכנסות, חיסול בזבוז והגדלת הכנסות.
 • נלווה אותך בקבלת החלטות עסקיות, תמחור, מבצעים והנחות, שימור רווחיות, פיתוח העסק.

בשורה התחתונה, לאחר תהליך משולב של שלושה חודשים העסק שלך יהיה עסק רווחי שעובד על טורבו. ומהרגע הזה האחריות שלך תהיה להמשיך לצמוח ולא לעצור.

אתה בנוי לזה? כי אנחנו עובדים אך ורק עם בעלי עסקים עם אש בעיניים

"חסרי האש בעיניים" יסיימו כחלק מהסטטיסטיקה של 45,000 עסקים שנסגרים בכל שנה ולכן לא בא לנו להתעסק איתם.

זה מה שאומרים עלינו

זה מה שאתה צריך לעשות עכשיו

אנחנו מקבלים עשרות פניות מבעלי עסקים שמעוניינים לעבוד אתנו, לצערנו השירות שלנו לא מתאים לרוב בעלי העסקים ורוב הסיכויים שהוא לא מתאים לך.

אנחנו נעבוד איתך בתנאי ש…

 1. אתה בעל עסק חדש, בהקמה או מתכנן להקים עסק – התזמון הטוב ביותר הוא ההתחלה, התחלה יציבה ומבוססת תגדיל את סיכויי ההצלחה.
 2. אתה בעל עסק ותיק שמרגיש תקוע ורוצה ללמוד, לשפר ולהתקדם – אם אתה מאלה שיודעים הכול כי אתה הכי חכם והכי יודע, כל הכבוד לך! ושיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך, אל תמלא את שאלון המועמדות, אנחנו לא יכולים לעזור לך! אבל אם זה לא המצב, ברוך הבא לתהליך "נוסחת שלושת המפתחות"
 3. אתה כבר משקיע או השקעת או שיש לך תכנית להשקיע בשיווק – אנחנו לא אנשי חינוך ולא מעוניינים לחנך אף אחד, חוסר מודעות לחשיבות הקריטית של השיווק בעסק היא תקלה רצינית שכנראה לא ניתן לתקן, אם העסק שלך תקוע, אתה לא משקיע שקל בשיווק ואתה לא מבין איפה הבעיה אז מצבך טוטל-לוס לנו אין עניין להתנצח או להתווכח או לנסות לחנך אותך אם אתה לא מתכוון לנהל תקציב שיווק כחלק קבוע מההוצאות של העסק שלך זה כנראה לא בשבילך.
 4. התעוררת בזמן ולא רגע לפני פשיטת רגל – עקרונית אנחנו לא עובדים עם בעלי עסקים בהליכי פשיטת רגל, בעלי מגבלות פיננסיות, מוגבלים בבנקים, אם זה המקרה קח לך עו"ד כריש לענייני הוצל"פ, הוא באמת יוכל לצמצם לך נזקים, אתה לא צריך תהליך צמיחה לעסק, העסק שלך כבר נבל והתייבש.
 5. מילוי שאלון המועמדות – מילוי השאלון חיוני כדי שנבין אם אתה מתאים לתהליך הזה, יש לנו עניין לעבוד רק עם מי שמתאים ולא לבזבז לעצמנו ולך זמן יקר. לאחר שתמלא את שאלון ההתאמה, תקבל מאתנו תשובה תוך 3 ימי עסקים, מכיוון שאנחנו מוגבלים בעבודה רק עם מספר בעלי עסקים בכל מחזור מהסיבה שאנחנו מעוניינים לתת את המקסימום להצלחת העסק של הלקוחות שלנו, מכאן שנבחר את המועמדים המתאימים ביותר ובעלי הסיכוי הגבוה ביותר להצליח בתהליך ולכן רוב הסיכויים שהתשובה תהיה שלילית. במידה ותמצא מתאים, נתאם אתך שיחת ייעוץ ראשוני שבא תקבל תכנית מפורטת של כל התהליך לפריצת דרך בעסק שלך.

לאחר שתמלא את שאלון ההתאמה, תקבל מאתנו תשובה תוך 3 ימי עסקים, מכיוון שאנחנו מוגבלים בעבודה רק עם מספר בעלי עסקים בכל מחזור מהסיבה שאנחנו מעוניינים לתת את המקסימום להצלחת העסק של הלקוחות שלנו, מכאן שנבחר את המועמדים המתאימים ביותר ובעלי הסיכוי הגבוה ביותר להצליח בתהליך ולכן רוב הסיכויים שהתשובה תהיה שלילית.
במידה ותמצא מתאים, נתאם אתך שיחת ייעוץ ראשוני שבא תקבל תכנית מפורטת של כל התהליך לפריצת דרך בעסק שלך.

תן לנו להראות לך איך העסק שלך יכול לצמוח, לגדול ולהרוויח יותר!
מלא את הטופס, כנס בלחיצה על הלחצן למעלה.

השינוי המיוחל יכול להיות במרחק של לחיצת כפתור אחת, מלא את שאלון ההתאמה ומי יודע אולי נתחיל להטיס את העסק שלך למעלה…
לחיי
פריצות הדרך והצמיחה שלך

מי אנחנו?

שמי אריק נבון

אני יזם סידרתי, משקיע. אני עוסק בייעוץ שיווק ומכירות והתנהגות גולשים/צרכנים כבר מעל 20. בנוסף אני מייעץ, מדריך ומלווה ליצירת אפשרויות הכנסה אונליין ומהבית.

יגאל קאופמן

יועץ פיתוח שיווקי ועסקי,
מומחה לאסטרטגיות קידום ושיווק בגוגל,
בעל ניסיון בליווי עסקים בהטמעת תהליכים עסקיים,
בעל ניסיון של מעל 15 שנים בתחום השיווק העסקי.

תפוס ת'רשת 
ניר משה 254 מיקוד 8537000
077-4310405